O marce

to połączenie słów fra i nord, w języku norweskim oznacza z północy. Inspirujemy się Skandynawią. Ludźmi, który zamieszkują północną Europę. Ich życiem, filozofią i podejściem do designu. Nic co ma być dobre nie jest łatwe.

Domeną stylów New Nordic i Scandi są piękne i funkcjonalne projekty

łączące naturalne materiały jakimi są drewno i metal Nasi projektanci i rzemieślnicy dbają o każdy najmniejszy szczegół oddając Wam produkt pełny, elegancki i do codziennego użytku. Jeżeli mniej znaczy lepiej, a do tego produkt który spełnia swoją rolę ma dobry design. To jeden z powodów dlaczego tak dużo ludzi interesuje się stylem skandynawskim. Proste projekty zawsze są w modzie.

Nie ma żadnej istotnej różnicy między artystą a rzemieślnikiem. […] Stwórzmy więc cech rzemieślników i zburzmy wzniesiony przez arogantów mur, który odgradza rzemieślników od artystów!

– Walter Gropius, podczas otwarcia uczelni

artystyczno-rzemieślniczej – kwiecień 1919 r. Po niespełna 100 latach, te słowa są wciąż aktualne.

W NORDIFRA tradycja projektowania oparta jest na funkcji i formie.

Skandynawskie wzornictwo dzięki swojej prostej formie dostępne jest dla wielu osób i pasuje do wielu stylów loftowego, minimalistycznego, eklektycznego. To dla nas prawdziwe wyzwanie, które podejmujemy przy każdym projekcie

Nasi projektanci i rzemieślnicy dbają o każdy najmniejszy szczegół oddając Wam produkt pełny, elegancki i do codziennego użytku.

Nasze produkty to przemyślane połączenie naturalnych materiałów takich jak drewno i metal.

Nasza wąska specjalizacja to:

Każdy szczegół w naszych produktach jest starannie opracowany

i wytworzony przez Projektantów i Rzemieślników z zespołu NORDIFRA. Ulokowanie produkcji w Polsce pozwala uzyskać najwyższą jakość zaprojektowanych i wyprodukowanych przez nas produktów,

DLA ARCHITEKTÓW / DYSTRYBUTORÓW

Współpraca

Zapraszamy do współpracy architektów, pracownie aranżacji wnętrz, inwestorów oraz dystrybutorów. Stale szukamy odpowiednich miejsc do ekspozycji i sprzedaży naszych produktów. Jeżeli tak jak my cenisz sobie jakość i ponadczasowy design Scandi & New Nordic zapraszamy Cię do współpracy.

Zobacz szczegóły
New Nordic & Scandi informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij