Kolekcja CUBES

Cubes
Skrzynki set 3

Zestaw trzech skrzynek do budowy regału. Kwadraty i prostokąty pozwalają na dowolne rozmieszczenie elementów w obrębie regału. Skrzynie ustawiać można na dwóch rodzajach podstaw długiej do budowy regału lub krótkiej, z której powstać może stolik, szafka nocna, lampa.

320.00zł
Buy product

Ustaw jak
Ty chcesz

To nie tylko system prostokątnych dwustronnie otwartych pudeł przeznaczonych do budowania regału. Do Twojej dyspozycji oddajemy trzy rozmiary pudeł, dwa rozmiary nóg, dwie lampy i głośnik bluetooth. Wszystkie te elementy są ze sobą kompatybilne. Można je dowolnie ustawiać łącząc pudła spinkami.

Cubes
Lampa II

Lampa CUBES II starsza siostra CUBES lampa I. Zamknięte w ponadczasowej formie prostopadłościanu źródło światła. Jest bardzo dobrym dodatkiem w salonie lub sypialni, gdzie rozmyte, spokojne światło nadaje pomieszczeniu dużo intymności. Lampę można ustawić osobno na CUBES podstawa I lub zabudować w regale zbudowanym ze skrzyń CUBES skrzynki set 3.

400,00 zł
Buy product

Z punktu widzenia projektanta

Każdy kwadrat jest prostokątem, ale nie każdy prostokąt jest kwadratem, ale to już wiemy. Wiemy także, że każdy możliwy z układów pudeł z kolekcji CUBESY jest dobry rozwiązaniem.

Z punktu widzenia rzemieślnika

Panie Krzysztofie, to się będzie tak trzymać? Pewnie, że będzie.

Lampa CUBES I to zamknięte w ponadczasowej formie sześcianu źródło światła. Jest bardzo dobrym dodatkiem w salonie lub sypialni, gdzie rozmyte, spokojne światło nadaje pomieszczeniu dużo intymności. Lampę można ustawić osobno na CUBES podstawa I lub zabudować w regale zbudowanym ze skrzyń CUBES skrzynki set 3.

320.00zł Buy product
<

Kolekcja CUBES

System magazynowania czy stos pudełek? Szafka nocna, wolno stojąca lampa czy regał na Twoje
ulubione książki? W jaki sposób chcesz wykorzystać system CUBES?

    No products found
Aktualizacja
  • Brak produktów w koszyku.