Kolekcja 15x25mm

15x25mm
Biurko I

Biurko 15 x 25 to stylowy i funkcjonalny mebel. Dwa stalowe koziołki i bukowy blat to praktyczne połączenie, które będzie dobrze wyglądać we wszystkich wnętrzach.

1100.00zł Buy product

Zrób jak uważasz

Uważamy, że możemy robić to co chcemy, bo jesteśmy u siebie, możemy więc dowolnie konfigurować układ mebli w naszym domu/mieszkaniu. Nie mogą nam w tym przeszkodzić duże, ciężkie meble, które definiują nam układ pomieszczenia.

Nordifra i kolekcja 15x25mm są rozwiązaniem dla osób ceniących sobie możliwość demontażu, a co za tym idzie przemieszczania, a nawet schowania części mebli np. za szafę. Metalowy stelaż i bukowe blaty, prosta ponadczasowa konstrukcja. Będzie idealnie pasować do każdego wnętrza.

15x25mm
Regał III

Regał przyścienny w formie drabinki.
Biała rama i bukowe, drewniane półki powodują,
że mebel odnajdzie swoje miejsce w biurze,
salonie czy pokoju Twojego dziecka.
czy bauhaus...

890.00zł
Buy product

Z punktu widzenia projektanta

Złóż, rozłóż, skręć a potem rozkręć biurko, stoli i szafę. Przestaw je miejscami, wymieś do innego pokoju, schowaj za szafę. W świece skręcanych mebli, ten kto ma klucz jest królem.

Z punktu widzenia rzemieślnika

profil 15x25mm tniemy pod kątem 45stopni, spaw pachwinowy łączy te elementy w ramy, ramy skręcane są łącznikiem z rury, w którym oprawiamy nitonakrętki. Tak powstają ramy do naszych mebli.

Kolekcja 15x25mm

Do produkcji mebli NORDIFRA wykorzystywane jest drewno ze źródeł zrównoważonych czyli certyfikowanych lub recyklingu, przyjaznych środowisku. Aktywnie uczestniczymy w procesie odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi na świecie.

    No products found
Aktualizacja
  • Brak produktów w koszyku.